-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic ACK-3410 (DE) klawiatura Biuro USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
ACK-3410 (DE)
247.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 220 x 150 x 20 mm |
| Waga klawiatury | 299 g |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 463 g |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Głębokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 30 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Ilość klawiszy | 80 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,6 mm |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 5 milionów znaków |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Zastosowanie | Biuro |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 495 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 30 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 26 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,9 kg |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci