-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic ACK-540U+ (UK) klawiatura Biuro USB QWERTY British English Czarny
Symbol:
ACK-540U+ (UK)
231.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,9 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiały | Plastik |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Zużycie energii | 100 mA |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 29 x 291 x 197 mm |
| Waga klawiatury | 665 g |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows ME |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 98SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Business |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Ultimate |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Professional |
| Waga wraz z opakowaniem | 880 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 5 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Zastosowanie | Biuro |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | British English |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci