-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic KSK-5230 IN (US) klawiatura Biuro USB QWERTY US English Czarny
Symbol:
KSK-5230 IN (US)
380.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Plastik, Guma, Silikon |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 228 x 343 x 12 mm |
| Waga klawiatury | 884 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Szerokość opakowania | 380 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Wysokość opakowania | 31 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Hub USB | Nie |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Zastosowanie | Biuro |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 2 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Język klawiatury | US English |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci