-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic KSK-6031INEL-B (DE) klawiatura Przemysłowy USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
KSK-6031INEL-B (DE)
406.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Materiały | Plastik, Silikon |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 380 x 130 x 12 mm |
| Waga klawiatury | 615 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 100% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 80 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 29 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 760 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 2 milionów znaków |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość klawiszy | 110 |
| Zastosowanie | Przemysłowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,8 mm |
| Siła uruchamiania | 100 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci