-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic KSK-6231 INEL (US) klawiatura Przemysłowy USB QWERTY US English Czarny
Symbol:
KSK-6231 INEL (US)
400.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Materiały | Plastik, Silikon |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 600 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 148 x 390 x 10 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 100% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 80 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 760 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Hot keys | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Zastosowanie | Przemysłowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 2 milionów znaków |
| Język klawiatury | US English |
| Ilość klawiszy | 98 |
| Klawisze Windows | Tak |
| Hub USB | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad + przyciski myszy |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci