-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic KSK-8023BTRF (DE) klawiatura Uniwersalne Bluetooth QWERTZ Niemiecki Antracyt, Czarny
Symbol:
KSK-8023BTRF
224.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Diody LED | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Materiały | Aluminium |
| Czas ładowania | 3 h |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 350 mAh |
| Waga klawiatury | 539 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 440 x 125 x 15 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 825 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 5 milionów znaków |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,8 mm |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci