-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
KeySonic KSK-8030 IN (DE) white klawiatura Przemysłowy USB QWERTZ Niemiecki Biały
Symbol:
KSK-8030 IN (DE) WHITE
305.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Materiały | Plastik, Guma, Silikon |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 138 x 440 x 12 mm |
| Waga klawiatury | 680 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 100% |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 34 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 2 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Zastosowanie | Przemysłowy |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1,8 mm |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klawisze Windows | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci