-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kierownica Esperanza Nitro EGW102 (PC, PS3; kolor czarny) (OUTLET)
Symbol:
EGW102
Produkt używany, poserwisowy - wymiana gniazda RJ11.Kierownica sprawna z kompletem wyposażenia.
142.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj urządzenia | Kierownica |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Technologia kontroli gier | Cyfrowy |
| Kąt obrotu kierownicy | 270° |
| Liczba przycisków | 12 |
| Wibracje | Tak |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 270mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci