-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Kingston Technology FURY Beast RGB moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM
Symbol:
KF556C40BBA-16
1270.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| On-Die ECC | Tak |
| Standard JEDEC | Tak |
| Czas aktywności wiersza | 32 ns |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Ranking pamięci | 1 |
| Pokrycie ołowiem | Złoto |
| Programowalne napięcia zasilania (VPP) | 1,8 V |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Czas cyklu wiersza | 48 ns |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Ustawienie trybu | 2048M x 64 |
| Odświeżany czas cyklu wiersza | 295 ns |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Waga produktu | 42,38 g |
| Wysokość produktu | 42,2 mm |
| Szerokość produktu | 7,11 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -55 - 100 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 63,55 g |
| Głębokość opakowania | 14 mm |
| Szerokość opakowania | 57,1 mm |
| Wysokość opakowania | 171,4 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,82 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 88,9 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 25 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 325,1 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 193 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 14mm |
| Wysokość | 57mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci