-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura CHERRY G84-4100 Compact - Angielski - Jasnoszary
Symbol:
G84-4100LCMUS-0
382.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 282 x 132 x 27 mm |
| Waga klawiatury | 400 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Dołączona myszka | Nie |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Zastosowanie | Biuro |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + PS/2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci