-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura CHERRY SECURE BOARD 1.0 - z NFC - USB - Szwajcaria - Przełącznik kluczykowy: CHERRY LPK - Biały/Szary
Symbol:
JK-A0400CH-0
192.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zużycie energii | 350 mA |
| Waga klawiatury | 840 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 458 x 188 x 46 mm |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 65% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Głębokość opakowania | 232 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,15 kg |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Szerokość opakowania | 472 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Hot keys | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | Swiss |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Zastosowanie | Biuro |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Klawisze Windows | Tak |
| Certyfikaty | cURus VDE-GS VCCI CE FCC FIPS 201 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 232mm |
| Wysokość | 472mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci