-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura CHERRY TAS G80-1800 Przewodowa DE-Layout
Symbol:
2006950
383.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,75 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Zużycie energii | 16 mA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 405 x 180 x 44 mm |
| Waga klawiatury | 920 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,19 kg |
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB żeński - PS/2 męski |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Dom |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Certyfikaty | CE, cURus, FCC, VDE |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci