-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura CHERRY TAS KEY KC 500 Przewodowa, Mechaniczna, MX LP 2.0 Ivory EN
Symbol:
G8A-25500HOADE-29
564.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Odłączany przewód | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Diody LED | Tak |
| Zużycie energii | 500 mA |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga klawiatury | 652 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 426,44 x 123,96 x 21,17 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Waga wraz z opakowaniem | 974 g |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Głębokość opakowania | 173 mm |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Ilość klawiszy | 109 |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 3 mm |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 100 milionów znaków |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Układ fizyczny | ISO |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | KCC |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci