-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura Contour ACTIVE KEY MTA AK-440 Przewodowy US
Symbol:
2463065
515.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 165 x 35 mm |
| Waga klawiatury | 600 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US English |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | Mini |
| Urządzenie wskazujące | Manipulator kulkowy |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci