-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura Gaming USB + RF Wireless + Bluetooth QWERTZ Biały ASUS ROG Falchion RX Low Profile
Symbol:
4N34-00W
925.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711387334232 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor podświetlenia | Wielo |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,33 W |
| Wymagana moc ładowania (maks) | 4,5 W |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 306 x 110 x 26,5 mm |
| Waga klawiatury | 595 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 167 mm |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Rodzaj przełącznika | ROG RX Red |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Typ klawiatury | Optyczny przełącznik kluczykowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Szerokość | 62mm |
| Długość | 363mm |
| Wysokość | 151mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci