-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura bezprzewodowa do Mac KW 9100 Slim Wireless Silver Germany
Symbol:
JK-9110DE-1
351.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Waga klawiatury | 675 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 440 x 130 x 15 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 860 g |
| Szerokość opakowania | 453 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Dołączona myszka | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB + Bluetooth |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 10 milionów znaków |
| Ilość klawiszy | 111 |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rodzaj przełącznika | Cherry SX |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Certyfikaty | CE BQB FCC UKCA China RoHS |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci