-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura gamingowa Sharkoon Gaming Keyboard Skiller SGK50S2 PBT czarno-żółty RGB
Symbol:
4044951040872
559.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 368 x 121 x 50 mm |
| Waga klawiatury | 880 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Dołączona myszka | Nie |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Gaming |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 256 KB |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Rodzaj przełącznika | Gateron Yellow PRO |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci