-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura gamingowa Sharkoon Skiller SGK50S4 Gen2 PBT scw-gelRGB
Symbol:
20252121000
415.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Hot-swap | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C |
| Odłączany przewód | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 710 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 103 x 293 x 27 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 256 KB |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 100 milionów znaków |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Zastosowanie | Dom |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Rodzaj przełącznika | Gateron G Pro Yellow |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci