-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Klawiatura medyczna Cherry Active Key AK-C7012F-U1 - USB *biała*
Symbol:
6077114
788.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Diody LED | Działanie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Wodoodporny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Nie |
| Klawiatura wyspowa | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 364 x 139 x 17 mm |
| Waga klawiatury | 590 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Siła uruchamiania | 60 g |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ilość klawiszy | 95 |
| Zastosowanie | Przemysłowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci