-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Ładowarka biurkowa Unify OpenScape WLAN Phone WL3/WL4 EU
Symbol:
L30250-F600-C312
179.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon komórkowy |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 70mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci