-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lenovo IdeaCentre Gaming5 14IOB6 i5-10400F 16GB DDR4 2666 SSD512 NoOS Raven Black
Symbol:
90RE0082PB
2945.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 195891318287 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Model procesora | i5-10400F |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA® GeForce® GTX 1650 |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Prędkość zegara pamięci | 2933 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Bez ECC | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Obudowa | Tower |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Okienko | Nie |
| Objętość | 13,6 l |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie | 380 W |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 292,2 mm |
| Wysokość produktu | 365 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Typ produktu | PC |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC222-CG |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Układ płyty głównej | Intel B560 |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Rodzaj ochrony hasłem | Supervisor |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Dołączona myszka | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 525mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci