-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Lenovo Legion 5 15IAH7H i7-12700H 15.6" WQHD IPS 300nits AG 165Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RTX 3070 8GB NoOS Storm Grey
Symbol:
82RB00EJPB
7125.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 196800478290 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Konfigurowalne niższe TDP | 35 W |
| Model procesora | i7-12700H |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
| Całkowita moc układu graficznego (TGP) | 125 W |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Szary |
| Nazwa koloru | Storm Grey |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 300 W |
| Szerokość produktu | 358,8 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Głębokość produktu | 262,4 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Flex Memory Access | Tak |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Ekran matowy | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | WQHD |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Moc głośnika | 2 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Układ audio | Realtek ALC3287 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6,68 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 80 Wh |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Przednia kamera | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Szerokość | 540mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 340mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci