-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Logitech MeetUp Mic Extension Cable Grafitowy
Symbol:
950-000005
550.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 40,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 269,3 g |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zawartość opakowania | {loc-value} |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,1 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 417 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 221 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Szerokość | 860mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 162mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzeń.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci