-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
MSI MAG Coreliquid I240 Procesor Zestaw do chłodzenia płynami 12 cm Biały 1 szt.
Symbol:
MAG CORELIQUID I240 WHITE
553.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Materiały | EPDM (guma) |
| Materiały | Aluminium |
| Złącze wentylatora | 3-pin + 4-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Bursztyn |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,5 A |
| Natężenie znamionowe | 0,32 A |
| Pobór mocy pompy | 3,84 W |
| Prąd wentylatora | 0,2 A |
| Natężenie wentylatora | 5 V |
| Pobór mocy wentylatora | 2,4 W |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Szerokość produktu | 69,1 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość produktu | 62,5 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wymiary wentylatora 2 (SxGxW) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 11,9 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 70,7 ft³/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Typ łożyska | Loop Dynamic Bearing (LDB) |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość motora pompy | 3400 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu pompy | 20 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza w wentylatorze 2 | 70,7 ft³/min |
| Średnica wentylatora 2 | 12 cm |
| Złącze pompy | 4-pin |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 50000 h |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 30000 h |
| Szerokość | 213mm |
| Długość | 378mm |
| Wysokość | 151mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci