-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Microsoft Windows 11 Home Produkt pełny pakowany (FPP) 1 x licencja
Symbol:
HAJ-00090
650.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ mediów | Pamięć USB flash |
| Minimalna ilość miejsca w pamięci komputerowej | 64 GB |
| Minimalna prędkość procesora | 1 GHz |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Typ licencji | Produkt pełny pakowany (FPP) |
| Wersja językowa | Angielski |
| Liczba licencji użytkownika | 1 x licencja |
| Architektura 64-bitowa | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 115mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci