-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mikrofon Logitech G Yeti GX
Symbol:
988-000569
562.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5099206116863 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga mikrofonu | 616 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 990 g |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Zawartość opakowania | Mikrofon USB Wyjmowana podstawka na biurko Adapter do wysięgników ⅝" i ⅜" oraz statywów mikrofonowych Kabel USB-C do USB-A o długości 2 m Dokumentacja produktu Zrealizuj kod Streamlabs Ultra |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przepływność | 24 bit |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 60 - 18500 Hz |
| Model | Mikrofon stołowy |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 135 dB |
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 78 dB |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 1% |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CarbonNeutral |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość | 146mm |
| Długość | 87mm |
| Wysokość | 317mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci