-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mikrofon Logitech do kamery MEETUP
Symbol:
989-000405
796.00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 097855131171 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 13,4 mm |
| Waga mikrofonu | 302 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 445 g |
| Wysokość opakowania | 187 mm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zawartość opakowania | Jeden mikrofon rozszerzający |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,96 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 181 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Szerokość | 173mm |
| Długość | 188mm |
| Wysokość | 44mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzeń.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci