-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Moduł pamięci Corsair Vengeance CMK32GX5M2X7200C34 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz
Symbol:
CMK32GX5M2X7200C34
3168.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006600411 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Prędkość zegara pamięci | 7200 MHz |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 34 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 92mm |
| Wysokość | 12mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci