-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Moduł pamięci Corsair Vengeance LPX CMK32GX4M2E3200C16, 32 GB (2x16 GB) DDR4, 3200 MHz
Symbol:
CMK32GX4M2E3200C16
1435.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 840006608547 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Podświetlenie | Nie |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 16mm |
| Wysokość | 158mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci