-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Monitor Iiyama Display Public 65 TF6539AS-B1AG
Symbol:
496244
16377.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Standard VESA | Tak |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Szerokość ramki (góra) | 3,15 cm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ekran matowy | Tak |
| Szerokość ramki (dół) | 3,15 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Szerokość ramki (bok) | 3,15 cm |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 183 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1495 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 870 mm |
| Waga produktu | 53,7 kg |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Szerokość produktu | 1495 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 66 mm |
| Waga (z podstawą) | 53,7 kg |
| Waga wyświetlacza | 53,7 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 66 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 870 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1495 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| HDCP | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Liczba języków OSD | 13 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Szerokość opakowania | 1650 mm |
| Wysokość opakowania | 1010 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 65 kg |
| Głębokość opakowania | 194 mm |
| Pojemność opakowania | 65000 cm³ |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,372 x 0,372 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 64,5" |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 163,9 cm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1428,5 x 803,5 mm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| RS-232C | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 80,3 cm |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 142,8 cm |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Producent procesora | ARM |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| System komputerowy | Tak |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Szerokość | 970mm |
| Długość | 1630mm |
| Wysokość | 160mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
64,5"
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci