-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Monitor Iiyama ProLite TF5539AS-B1AG 55 PCAP IPS 4K
Symbol:
496243
11756.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | cTUVus |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | CB |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard VESA | Tak |
| Rodzaj produktu | Kiosk |
| Szerokość ramki (bok) | 3 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Ekran matowy | Tak |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Szerokość ramki (góra) | 3 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 3 cm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 139 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 78 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1274 mm |
| Głębokość produktu | 65,2 mm |
| Waga produktu | 39,6 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 744,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 65,2 mm |
| Wysokość produktu | 744,8 mm |
| Szerokość produktu | 1274 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 744,8 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1274 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 65,2 mm |
| Waga (z podstawą) | 39,6 kg |
| Waga wyświetlacza | 39,6 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| HDCP | Tak |
| OSD | Tak |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Norweski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Duński |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Liczba języków OSD | 13 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wysokość opakowania | 894 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 47,2 kg |
| Szerokość opakowania | 1428 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Pojemność opakowania | 47200 cm³ |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 28 - 160 kHz |
| Przekątna ekranu | 54,6" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Multi-touch | Tak |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 68 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 121 cm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Jasność | 435 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Producent procesora | ARM |
| Model wbudowanej karty graficznej | ARM Mali-G52 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 11 |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| System komputerowy | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A73 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 820mm |
| Wysokość | 510mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
54,6"
System operacyjny:
All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
Pamięć RAM:
4 GB
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci