-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Monitor dotykowy IIYAMA T1731SR-B1S 17' Resistive Touch 1280x1024
Symbol:
2304933
2003.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | Brak |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odłączana podstawa | Nie |
| Przednia osłona | Czarny |
| Pobór mocy | 20 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ zasilacza | Internal |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12,5 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 387 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 378 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 239,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,4 kg |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | Audio |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,5 - 80 kHz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | SXGA |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 33,8 cm |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar plamki | 0,264 x 0,264 mm |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Natywna proporcja obrazu | 5:4 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Przekątna ekranu | 17" |
| Typ matrycy | TN |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 43 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 27 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Jasność | 193 cd/m² |
| Technologia touchscreen | Rezystancyjny |
| Technologia dotyku | Single-touch |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 1 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 90° |
| OSD | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| HDCP | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port USB Touch | Tak |
| HDMI | Tak |
| Głębokość produktu | 239,5 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Szerokość produktu | 387 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
| Metoda dotykowa | Stylus, Finger, Glove |
| Jasność | 193 cd/m² |
| Panel sterowania | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Mute, Select, Power |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 338 x 270 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | cULus |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci