-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Monitor iiyama G-MASTER Przenieś swoją rozgrywkę na wyższy poziom z 43" monitorem G4380UHSU
Symbol:
G4380UHSU-B2
4222.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 89 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 85 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 48 kWh |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 977,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 621,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 251 mm |
| Waga (bez podstawy) | 13 kg |
| Waga (z podstawą) | 14,8 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Zakres częstotliwości odświeżania AMD FreeSync | 48 - 120 Hz |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 760 mm |
| Szerokość opakowania | 1071 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20 kg |
| Długość kabla USB | 1,8 m |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | USB |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Dołączone baterie zdalnego sterowania | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 335 kHz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 550 cd/m² |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 52,9 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | VA |
| DDC/CI | Tak |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 94,1 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 85% |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Wskaźnik zamglenia | 2% |
| Czas reakcji (MPRT) | 0,3 ms |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 10° |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Liczba języków OSD | 11 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Liczba portów downstream | 4 |
| Waga produktu | 14,8 kg |
| Wysokość produktu | 621,5 mm |
| Szerokość produktu | 977,5 mm |
| Głębokość produktu | 251 mm |
| Panel sterowania | Power Indicator, Remote Sensor, Input Select Button, +/Volume, -/Shortcut Button, Menu, Power |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | PSE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Zawartość opakowania | quick start guide, safety guide |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci