-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mysz HP 400 Quiet Black Wireless Mouse bezprzewodowa czarna AZ7B2AA
Symbol:
AZ7B2AA
98.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198701895169 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Black |
| Układ | Oburęczny |
| Segment HP | Dom |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Waga produktu | 110 g |
| Głębokość produktu | 61 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 175 g |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 53 mm |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 6000 DPI |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Ciche kliknięcie | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Przeznaczenie | Dom |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Kod unspsc | 43211708 |
| System operacyjny | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS; ChromeOS |
| Minimalne wymagania systemowe | USB Type-A port; Bluetooth |
| Zalecane wymagania systemu | USB Type-A port; Bluetooth |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1290,1 x 1000 x 1080 mm (50.8 x 39.4 x 42.5") |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 45 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 1000 x 1080 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415314048 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Szerokość | 87mm |
| Długość | 58mm |
| Wysokość | 137mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci