-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Mysz HP Wired Mouse 100 przewodowa czarna 6VY96AA
Symbol:
6VY96AA
31.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 195161775307 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Kolor produktu | Czarny |
| Segment HP | Dom |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 116,6 mm |
| Głębokość produktu | 64,3 mm |
| Wysokość produktu | 37,2 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Waga wraz z opakowaniem | 140 g |
| Szerokość opakowania | 129 mm |
| Wysokość opakowania | 47 mm |
| Ilość | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 130mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt należy chronić przed wilgocią.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci