-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Next Level Racing Lockable Castor Wheels NLR-A007 - kółka pod kokpit
Symbol:
NLR-A007
244.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Akcesorium do kokpitu |
| Kompatybilność | F-GT Cockpit, F-GT Frame, GT Seat Add-on |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 62mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci