-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
(OUTLET)
Symbol:
920-011589
Produkt rozpakowywany, po prezentacji. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Klawiatura sprawna z kompletem wyposażenia.
440.00
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Typ podświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Waga klawiatury | 810 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Minimalne wymagania systemowe | Co jest potrzebne: Technologia Bluetooth Low Energy Windows 10, 11 lub nowszy macOS 10.15 lub nowszy Linux (3) ChromeOS (3) iPadOS 14 lub nowszy (3) AndroidTM 8.0 lub nowszy (3) Odbiornik USB Logi Bolt Wymagany dostępny port USB Brak zgodności z innymi odbiornikami USB firmy Logitech. (3) Podstawowe funkcje urządzenia będą obsługiwane bez oprogramowania przeznaczonego do systemu operacyjnego innego niż Windows lub macOS |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
| Szerokość opakowania | 147,5 mm |
| Wysokość opakowania | 39,5 mm |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | Klawiatura MX Keys S Odbiornik USB Logi Bolt Kabel do ładowania USB-C (USB-A do USB-C) Dokumentacja produktu |
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
| Dołączona myszka | Nie |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Zastosowanie | Biuro |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 900 g |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 450mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci