-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH16GX4M2E3200C16W 16GB 2x8GB DDR4 3200MHz
Symbol:
CMH16GX4M2E3200C16W
882.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 840006632016 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Profil SPD | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Obsługiwane produkty | Intel 300 Series,Intel 400 Series,Intel 500 Series,Intel 500 Series,AMD 300 Series,AMD 400 Series,AMD 500 Series,AMD X570 |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 14mm |
| Wysokość | 135mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci