-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pamięć DDR4 64 GB PC 3200 CL16 CORSAIR ZESTAW (4x16GB) Vengeance RGB P sprzedaż detaliczna
Symbol:
CMH64GX4M4E3200C16W
3008.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci