-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pamięć RAM DDR5 32GB PC 6400 CL30 G.Skill KIT (2x16GB) Trident Z Royal GOLD
Symbol:
495808
6439.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Podświetlenie | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6400 MT/s |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Obsługiwane produkty | AMD AM5 platforms |
| Szerokość | 3mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 136mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci