-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Panel dotykowy IIYAMA TF1015MC-B2 A 10inch Touchpanel 1280x1024 VA 500cd 10touch paints CS VGA HDMIx1 DPx1 IP65 certificated bla
Symbol:
TF1015MC-B3
1852.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Grubość szkła | 3,3 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Przednia osłona | Czarny |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 6 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,7 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 5,7 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 260,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 39,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 183,5 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 39,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 2,7 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 183,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 1,4 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 260,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Odrzucenie dłoni | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 29 ms |
| Rozmiar plamki | 0,1695 x 0,1695 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 49,7 kHz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 10,1" |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 500 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 30 - 49,7 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ HD | HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ matrycy | IPS |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 425 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 25,7 cm |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 500 cd/m² |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 21,7 cm |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 13,6 cm |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Diody LED | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Liczba języków OSD | 7 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| OSD | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB Touch | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Głębokość produktu | 39,5 mm |
| Szerokość produktu | 260,5 mm |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 216,96 x 135,6 mm |
| Panel sterowania | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Certyfikaty zgodności | cULus |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Metoda dotykowa | stylus, finger, glove (latex) |
| Jasność | 425 cd/m² |
| Wysokość produktu | 183,5 mm |
| Ilość portów USB | 1 |
| Certyfikaty | CB, CE, TÜV-Bauart, EAC, cULus |
| Zawartość opakowania | AC adapter, external control pad |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci