-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pchnięcie gamepada eswap X2 H.E. Controller (XBO/PC) w sprzedaży detalicznej
Symbol:
533562
924.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zmienny design | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Odłączane elementy obsługowe | Tak |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | View button |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk udostępniania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series S |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 190mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci