-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Pionowy montaż Singularity Computers Protium do pomp i zbiorników - srebrne
Symbol:
SC-P-VMT-SL
257.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 16mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 60mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci