-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Półka 19" 4,5U 340mm wysuwana na tablety, laptopy,smartfony, RAL 9005
Symbol:
DN-97665
478.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4016032463085 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Model | Półka do stojaka |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Pojemność opakowania | 31912,5 cm³ |
| Maska z numerem seryjnym | 94039910 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
| Szerokość | 517mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 362mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przeczytaj instrukcję przed użyciem.
• Nie przeciążaj uchwytu ponad dopuszczalną wagę.
• Zachowaj ostrożność przy montażu, aby uniknąć urazów.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci