-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Razer BlackShark V3 Pro Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming USB Type-C Bluetooth Czarny
Symbol:
RZ04-05400100-R3M1
1315.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 367 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Segment rynku | Konsument |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Przewody | 3.5 mm to USB Type-C |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Łączność radiowa | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas odtwarzania muzyki | 70 h |
| Czas szybkiego ładowania | 15 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ sterownika | TriForce |
| Rodzaj redukcji hałasu | Hybrydowy |
| Materiał membrany | Celuloza |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 200mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci