-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Razer Wolverine V2 Pro Biały Gamepad Analogowa/Cyfrowa PC, PlayStation 5
Symbol:
100246935
603.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Akumulatorek | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel/bateria |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 28 h |
| Głębokość produktu | 105,8 mm |
| Wysokość produktu | 65,2 mm |
| Szerokość produktu | 167,5 mm |
| Waga produktu | 279 g |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 202 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 577 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kolor produktu | Biały |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gałki | Tak |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 213mm |
| Wysokość | 80mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci