-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
SO DDR4 16GB PC 3200 CL22 CORSAIR VENGEANCE sprzedaż detaliczna
Symbol:
CMSX16GX4M2A3200C22
772.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Opóźnienie CAS | 22 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 20mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci