-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Samsung M393A8G40AB2-CWE moduł pamięci 64 GB 1 x 64 GB DDR4 Korekcja ECC
Symbol:
M393A8G40AB2-CWE
4458.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 64 GB |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Opóźnienie CAS | 24 |
| Ranking pamięci | 2 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 124mm |
| Wysokość | 54mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci