-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Sharkoon SKILLER SGK20 Brown klawiatura Gaming USB QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
4044951037766
212.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Podświetlenie | Tak |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 1,09 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 436,2 x 134,6 x 40 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Pojemność wbudowanej pamięci | 512 KB |
| Hot keys | Tak |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Siła uruchamiania | 45 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci