-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Sony INZONE myszka Gaming Po prawej stronie RF Wireless Optyczny 30000 DPI
Symbol:
MSEG500B.CE7
843.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 90 h |
| Wymagana moc ładowania (min) | 0,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Szerokość produktu | 64,2 mm |
| Waga produktu | 48,4 g |
| Głębokość produktu | 119,8 mm |
| Wysokość produktu | 40,8 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 330 g |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Szerokość opakowania | 42 mm |
| Rozdzielczość ruchu | 30000 DPI |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 500,1000,2000,4000,8000 Hz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Szybkość śledzenia myszy | 750 ips |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Przyspieszenie (max) | 70 G |
| Szerokość | 68mm |
| Długość | 204mm |
| Wysokość | 106mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci